درباره ما
 
 
 
درباره ما
یکی بود یکی نبود....

   در یکی از روزهای بهار سال 1387،دو فیلمساز هم ولایتی،متعلق به یک نسل با حرفه و دغدغه های مشترک و هنرآموخته یک دانشکده ،ویژگی های فردی وسلیقه های شخصی خود را همسو یافتند و تصمیم گرفتندکه دست در دست هم دهند به مهر و شرکت فیلم سازی کارآمد نورنگار را تاسیس کنند. اینگونه بود که کارآمد نورنگار شکل گرفت و آغاز به کار کرد.
     فرهاد مهرانفر ورضا ضیائی دوستان اهل گیلان هستند.مهرانفر نزدیک به 30سال است که فیلم می سازد و در کارنامه خود آثار متعددی در حوزه سینمای مستند و داستانی دارد و جوایزی نیز از جشنواره های داخلی و خارجی به دست آورده است. ضیائی نیز 23سال است که مشغول فیلم سازی است و در این سال ها بیشتر فیلم آموزشی ساخته و چند تایی هم فیلم مستند و داستانی، که جوایزی هم برای فیلم هایش به دست آورده است.
      علاوه بر این دو نفر، که بنیان گذاران شرکت هستند، گروهی از افراد تحصیلکرده و با تجربه نیز که درحوزه های مختلف فیلمسازی افراد شناخته شده ای هستند،با شرکت همکاری دارند که در بخش همکاران می توانید با آن ها آشنا شوید.
       بنیان گذاران شرکت بر این باورند که شرکت کارآمد نورنگار با تکیه بر تجربه، دانش و سلیقه این افراد توان برداشتن گام های بلند را دارد. به امید خدا که غیر از او هیچکس نبوده،نیست و نخواهد بود.